Další kolo v Damnicích 2.5.

03.05.2015 09:54

Výsledky kola v Damicích 2.5:2015:

SOS-WAL prohra

SOS-ECH výhra

OST-SOS prohra

KAN-SOS prohra

 

Díky Míšovi a Standovi za podporu v prvním zápase a že vůbec dorazili, aby pomohlli. OBROVSKÝ DÍK A POCHVALA patří Lucce, Smallovi a Kubovi, kteří odehráli zbývající 3 zápasy ve 4+1 a dokázali vybojovat potřebné vítězství nad ECH, které hrálo v 10 a posílené o 2 hráčky z Prahy. Díky Gerrymu za krytí zad a psychické i fyzické zvládnutí celého kola:) Ono ve 4 v poli je stále někdo z útočníků volný a může si golmana vychutnat, proto to nemá lehké. 

Další kolo s Vyhlášením bude 16.5. v Zábřeze, chybí nám zápasy s Bečkami, 300 a V39. Všichni jsou hratelní. Byla by škoda opět dorazit v malém počtu. Dejte mi vědět na mail, zda jedete.

M.

 

Ahoj, další ligové kolo se uskuteční 2.5. tentokrát v Damnicích – https://www.mapy.cz/zakladni?… 

Bohužel se bude hrát jen v sobotu, ostatní týmy na poslední chvíli svou účast odřekly. Možnost zůstat do neděle stále platí, stejně tak lze přijet už v pátek. V takovém případě mě, prosím, informujte (t.lefnerova@gmail.com). Spaní ve vlastních stanech na hřišti. Občerstvení bude zajištěno. Nezapomeňte do středy upravit soupisky, případně doregistrovat nové hráče (cech_roman@centrum.cz). 

Těšíme se